معرفی افزونه

بهترین افزونه های جستجوی وردپرس


کسانی که با وردپرس زیاد کار کرده اند، میدانند که سیستم پیشفرض جستجوی وردپرس، به راحتی نمیتواند حجم بسیار عظیمی از مطالب را پوشش دهد و همینطور نمیتواند امکانات زیادی را در اختیار شما قرار دهد . با وجود این که این بخش از وردپرس در سال های اخیر بروزرسانی های زیادی را داشته است، اما هنوز از حد ایده آل فاصله ی زیادی دارد. در ادامه به معرفی چند افزونه که به شما کمک خواهند کرد تجربه ی جستجوی بهتری را برای کاربرانتان به ارمغان بیاورید، معرفی خواهیم کرد.

Relevanssi

یک افزونه ی محبوب که سیستم پیشفرض وردپرس را با سیستم خودش که بر اساس “مطابقت” است جایگزین میکند. این افزونه از الگوریتم جستجوی فازی کمک میگیرد و همینطور از عبارات بولی نیز پشتیبانی میکند.

relevanssi

بنابراین شما میتوانید در عبارات جستجو، از AND و OR نیز استفاده کنید. این افزونه در میان دیدگاه ها، تگ ها و دسته بندی ها نیز به دنبال کلیدواژه ی جستجو شده ی شما میگردد و آن را هایلایت میکند.

Dave’s WordPress Live Search

یک افزونه ی محبوب دیگر که سیستم جستجوی وردپرس شما را با نمایش زنده ی نتایج، قوی تر میکند. این افزونه به محض درج حروف، نتایج را به شما نشان میدهد و کاربر را از کلیک کردن های بیهوده بی نیاز میکند.

Daves-Live-Search

این افزونه حتی اگر جاوااسکریپت نیز بر روی مرورگر بازدیدکننده غیرفعال باشد، کار میکند و با افزونه هایی نظیر WPML نیز سازگار است.

 


امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها
در حال حاضر هیچ دیدگاهی وجود ندارد

five × = fifty