معرفی افزونه

افزونه هایی برای بهبود بخش دیدگاه های وردپرس


تعامل با خوانندگان سایت شما از طریق دیدگاه ها امکان پذیراست، از این طریق شما میتوانید از نظرات آنها نسبت به آن نوشته مطلع شوید. اهمیت دیدگاه های وردپرس، بسیار بدیهی ست و از آن رو در این نوشته قصد داریم چند افزونه ی کاربردی برای افزایش امکانات بخش دیدگاه ها به شما معرفی کنیم .

۱. Jetpack

جتپک به عنوان افزونه ای از خودِ سازندگان وردپرس، دارای چندین کاربرد است که یکی از آنها در بخش دیدگاه های وردپرس است. از امکاناتی که بخش دیدگاه های جتپک به سایت شما اضافه میکنید، امکان ثبت نظر با استفاده از حساب های گوگل، توییتر و یا فیسبوک بدون نیاز به ثبت نام در سایت است.

۲. Disqus Comment System

استفاده از این افزونه، شما را به دنیای جدیدی از مدیریت دیدگاه های وردپرس میبرد، در این دنیا شما دیگر کاری با سیستم دیدگاه های وردپرس ندارید، بلکه برای مدیریت دیدگاه ها،‌مستقیم از سرور Disqus کمک میگیرید.

disqus-comment-system

این گزینه ها مزایایی دارد، مانند این که دیدگاه ها در فضای سایت شما ذخیره نمیشوند و یا میتوانید از امکانات بیشمار مدیریتی Disqus کمک بگیرید.

۳. Facebook Comments

در میان شبکه های اجتماعی، شاید بتوان فیسبوک را موفق ترین آنها دانست. شبکه ای که با طراحی زیبای خود توانست کاربران زیادی را به دست آورد. اگر با این سیستم کار کرده باشید، میتوانید به جذابیت و کارایی بخش دیدگاه های آن پی ببرید. افزونه ی Facebook Comments بهترین راه برای آوردن کامنت های فیسبوک، به وردپرس است.

۴. wpDiscuz

به مانند سیستم Disqus ،‌ افزونه ی wpDiscuz هم به شما امکان ایجاد فضای دیدگاه بهتری میدهد، با این تفاوت که این افزونه از خود هسته ی دیدگاه های وردپرس استفاده کرده است.

wpdiscuz

از ویژگی های منحصر به فرد این افزونه، هماهنگی آن با بسیاری از افزونه های محبوب مانند بادی پرس و ویژگی های وردپرس نظیر آواتار است.

 


امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها
در حال حاضر هیچ دیدگاهی وجود ندارد

+ fifty six = sixty two