آموزش

ساخت آسان گالری های ویدئو با افزونه


در این نوشته میخواهیم با معرفی چند افزونه ی رایگان ، شما را با نحوه ی ساخت گالری ویدئو در وردپرس آشنا کنیم . ساخت گالری های ویدئو برای زمانی که قصد دارید نمونه کارهایتان را به برخی از افراد نشان دهید یا هر کاری دیگری که شما نیاز ببینید ، استفاده کنید .

پس بدون حرف اضافه ، مستقیم به سراغ معرفی افزونه ها میرویم !

Huge-It Video Gallery

به کمک این افزونه ی رایگان ، شما میتوانید به سادگی گالری های ویدئویی به سایتتان اضافه کنید . بعد از نصب و فعالسازی این افزونه ، گزینه ی Video Gallery به داشبورد وردپرس شما افزوده میشود ، با کلیک بر روی آن ، میتوانید وارد بخش گالریهای ویدئویی شوید. با کلیک بر روی Add New Video Gallery میتوانید به سادگی ویدئوهای خود را اضافه کنید . برای درج اطلاعاتی مثل عنوان ویدئو و … باید بر روی دکمه ی Add Video Slide کلیک کنید !

huge-it-video-gallery-first-gallery-shortcode

بعد از اتمام کار ، کافیست تا شرتکد مربوط به گالری را در نوشته یا برگه ی مورد نظر قرار دهید تا گالری شما به نمایش درآید .

WordPress Video Gallery

به گفته ی سازنده ، این افزونه قرار است جالب ترین و بهترین افزونه در نوع خود باشد ! شما در این افزونه برای پخش ویدئوها استایلی شبیه به استایل DailyMotion خواهید داشت. همچنین شما میتوانید ویدئوها را بر اساس دسته هایی مثل “محبوب” و “ویژه” قرار دهید . بعد از نصب افزونه بخش Video Gallery به سایت شما اضافه میشود ، با کلیک بر روی آن میتوانید وارد بخش مدیریت گالریها شوید .

wordpress-video-gallery-all-videos

در این افزونه علاوه بر قابلیت درج ویدئوها از سایت هایی مثل یوتوب و ویمئو ، شما قابلیت آپلود ویدئو را نیز دارید . بعد از ساخت گالری ، میتوانید از شرتکد آن استفاده کنید .


امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها
در حال حاضر هیچ دیدگاهی وجود ندارد

eight ÷ = four