پوسته های ویژه

قالب مجله ای فالکون


فالکون پوسته ای بسیار زیبا برای وردپرس است که مخصوص مجلات و سایت های خبری ساخته شده است . این قالب طراحی بسیار زیبا و واکنش گرا دارد و به راحتی در تبلت ها و موبایل ها قابل نمایش است . این پوسته ویژگی های زیادی مثل سیستم رای دهی کاربران ، انیمیشن ها زیبا ، ۱۷ ابزارک اختصاصی و …. دارد .

در این پوسته ، قابلیتی وجود دارد که بدون نصب هیچ افزونه ای میتوانید از آن بهره ببرید !‌آن هم رای دادن به نوشته هاست ! کاربران میتوانند به نوشته های شما رای بدهند و بنا بر این نوشته های شما یک رتبه داشته باشد !

طراحی واکنش گرای پوسته به شما این امکان را میدهد تا سایت خود را بدون هیچ دردسری در تمام صفحه نمایش ها مثل تبلت ها ، موبایل ها و … با اندازه های مختلف نشان دهید !

پنل تنظیمات این پوسته نیز یکی دیگر از نقاط قوت آن است ! جایی که شما میتوانید بر جزئیات بیشتری از پوسته کنترل داشته باشید و بتوانید سایت خود را تنظیم کنید !

همچنین شما میتوانید برای تنظیم برگه ی اصلی سایت خود ، از بخش برگه ها کمک بگیرید که در این بخش نیز تنطیماتی فارسی برای ایجاد برگه ی موردنظرتان موجود است !

نصب ، پیاده سازی و ویرایش رایگان برای خریداران !


امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها

fifty nine − fifty three =