آموزش
آموزش

رفع خطای Cannot modify header information


یکی از ارورهای مزاحم و البته رایج در وردپرس، ارور Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at…) است که میتواند در هنگام فعال کردن یگ افزونه به وجود بیاید. به دلیل این که این خطا آدرس هایی از فایل های سرور شما را چاپ میکند، ممکن است از لحاظ امنیتی خطرناک باشد، اما با دنبال کردن این نوشته در منطقه ی وردپرس، به راحتی میتوانید این مشکل را از سایت خود رفع کنید .

این مشکل زمانی به وجود می آید که در یک فایل، فضای خالی زیادی وجود داشته باشد. این فضای خالی میتواند قبل از، داخل و یا خارج از تگ های باز و بسته ی php باشد. با این توضیح، کافیست فقط نام فایل را از درون خطا پیدا کرده و درون آن به دنبال فضاهای خالی اضافی بگردیم و آن را حذف کنیم.

مثالی از رفع ارور Cannot modify header information

انواع مختلفی از این ارور میتواند وجود داشته باشد، با هم به بررسی رایج ترین نوع آن میپردازیم.

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /path/to/file/broken-file.php:#) in /path/to/file/affected-file.php on line #

در این جا شما دو فایل دارید، یکی فایل broken-file.php و یکی affected-file.php که به دلیل وجود مشکلی در boroken-file.php فایل affected-file.php نیز نمیتواند به درستی کار کند . در متن ارور به جای # یک عدد نوشته شده است که خطی است که در آن ارور رخ داده است، خط # در جلوی broken-file.php را پیدا کرده و سعی کنید فضاهای خالی آن را حذف کنید .

راه های دیگر

اگر این روش به نظر شما خسته کننده می آید و یا به هر نحوی نتوانستید آن را انجام دهید، میتوانید راه کارهای دیگری را امتحان کنید.

اگر مشکل مربوط به پوسته و یا افزونه ی شماست، سعی کنید آن را حذف کرده و دوباره نصب کنید. اما اگر مشکل از فایل های هسته ی وردپرس است، بهتر است همان نسخه از وردپرس را دانلود کرده و سپس فقط فایل های ذکر شده در ارور را جایگزین کنید .

اما اگر هیچ کدام از این روش های برای شما سازگار نبود، میتوانید با ما در منطقه ی وردپرس تماس بگیرید، ما این کار را برای شما انجام میدهیم ! 

امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها
در حال حاضر هیچ دیدگاهی وجود ندارد

four + 1 =