پوسته های ویژه

قالب مجله ای Lantana


قالب هایی که هم ویژگی هایی از بهترین قالب های وبلاگی و هم طراحی هایی از بهترین قالب های مجله ای را داشته باشند ، بسیار نایاب هستند. در این نوشته از منطقه وردپرس، شما را با یک پوسته ی خارق العاده با نام لانتانا آشنا میکنیم! این پوسته که به دست خودِ ما فارسی سازی و راستچین شده است، محصولی ست با کیفیت بسیار بالا، واکنشگرا و همچنین با پشتیبانی دائمی!

در نگاه اول به این پوسته، ظاهر آن را متفاوت با سایر پوسته های خارجی خواهید یافت و احساس نزدیکی به آن خواهید کرد، دلیل این موضوع ، طراح ایرانی این قالب است که قبل از این، پوسته ی بسیار محبوب و شرکتی Toranj را نیز عرضه کرده بود.و اما برسیم به توضیح قسمت های مختلف پوسته:

در بالای سایت، قسمتی برای درج “نوشته های ویژه” شما وجود دارد که در ۶ سبک مختلف قابل تنظیم است. بعد از آن دو بخش دیگر وجود دارد، یک بخش برای نمایش آمار شما در شبکه های اجتماعی(افزونه ی مربوط به این بخش در بسته ی دانلودی وجود دارد و باید نصب شود.) و بخش دیگر برای نمایش بیوگرافی مختضری از نویسنده. البته تمام این بخش ها از تنظیمات پوسته قابل تنظیم است.

در پایین تر نیز نوشته های شما به صورت بلاگی(قابل تغییر در مدیریت) به نمایش در می آیند و شما میتوانید تعیین کنید که میخواهید در صفحه اول سایدبار نیز داشته باشید یا خیر !

در ادامه میتوانید تصاویری از بخش مدیریت پوسته را نیز ببینید :

screenshot-demo wpzone ir 2015-08-10 19-58-53

از فونت های فارسی بسیار زیبایی در این پوسته استفاده شده است و از نظر تایپوگرافی ، شما یکی از کاربرپسندترین ها را خواهید داشت. در طول پروسه ی دانلود ، نصب و یا کار با پوسته ، تیم پشتیبانی منطقه ی وردپرس با شما خواهد بود.

پوسته برای خریدارن به صورت رایگان نصب و راه اندازی خواهد شد. درخواست های ویرایش جزئی شما نیز به طور رایگان انجام میشود.

در ادامه شما میتوانید بعد از مشاهده ی دموی آنلاین و فارسی پوسته، در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمائید. فایل درون ریز xml نیز به همراه پوسته عرضه میشود و در صورت نیاز میتوانید از آن استفاده کنید.

 


امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها

8 × one =