پوسته های رایگان
پوسته های رایگان

قالب وبلاگی رایگان Natalie


قالب وبلاگی وردپرس ناتالی قالبی رایگان است که توسط “منطقه وردپرس” به فارسی ترجمه و راستچین شده است. این قالب واکنش گرا بوده و در تمام دستگاه ها با اندازه های مختلف به خوبی نمایش داده خواهد شد.

در ادامه به توضیحات برخی از قسمت های این قالب میپردازیم :

این قالب وبلاگی دارای یک اسلایدر با قابلیت انتخاب یک دسته بندی یا یک تگ برای نمایش است. شما در قسمت “نمایش >>‌ سفارشی سازی” که تمام تنظیمات پوسته در انجا قرار دارد، میتوانید با ورود به قسمت Featured Area  تنظیمات این اسلایدر را انجام دهید.

قسمت دیگری که پایین اسلایدر است، نمایش جعبه هاست که در داخل تنظیمات با نام Promo Box  وجود دارد.

شما میتوانید برای وبلاگ خود دو حالت گرید و استاندارد را انتخاب کنید. همچنین در قسمت ابزارک ها، ابزارک هایی اختصاصی برای شما وجود دارد از جمله ابزارک نمایش تصاویر اینستاگرام، نمایش جعبه ی درباره ی شما، نمایش آخرین نوشته ها با تصویر شاخص و …. . پیشنمایش پوسته نیز برای بررسی بیشتر در اختیار شما قرار میگیرد!

هر گونه سئوالی در مورد پوسته و یا کار کردن با آن داشتید، میتوانید در دیدگاه ها مطرح کنید، خوشحال میشویم بتوانیم به شما کمک کنیم.


امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها
در حال حاضر هیچ دیدگاهی وجود ندارد

× seven = twenty eight