پوسته های رایگان

قالب وبلاگی ساگا


بسیاری از شما تا به حال به دنبال یک قالب خوب وبلاگی برای سایتتان بوده اید ، اما هیچ کدام را مناسب کار خود ندیده اید ! قالبی که امروز به شما معرفی میکنیم ، قالب Saga نام دارد که جدیدترین محصول وبسایت Theme Hybrid است . این قالب با فریمورک مشهور و محبوب ThemeHybrid ساخته شده و از پوسته ی های Child نیز پشتیبانی میکند !

و اما برویم سراغ امکانت بسیار جالب این پوسته ! در نگاه اول ، ایده ی خلاقانه این پوسته شما را جذب خواهد کرد، طرح بسیار جالب این پوسته برای نشان دادن نوشته ها ، زیبایی خاصی به سایت شما خواهد داد ! همچنین این پوسته از انواع پست ها مثل : صدا ، ویدئو ، نقل قول ، وضعیت و …. پشتیبانی میکند و همانطور که در تصویر های دمو خواهید دید ، میتوانید از همه ی آنها در این پوسته استفاده کنید.

فارسی سازی و راستچین سازی کامل این پوسته نیز انجام شده است و از این بابت ، نیازی نیست نگران باشید !‌شما یکی از زیباترین قالب های وبلاگی را خواهید داشت !

اما در این پوسته ، شما میتوانید از افزونه های Custom Background Extended, Grid Columns, و Custom Header Extended برای پس زمینه سفارشی و هدر استفاده کنید ! این افزونه ها کاملا با این پوسته سازگار هستند.

از دیگر نکاتی که در پیشنمایش این پوسته نیز قابل مشاهده است ، وجود زیرعنوان برای نوشته هاست ، شما میتوانید با استفاده از افزونه ی Subtitles به نوشته های خود ، زیرعنوان نیز اضافه کنید !

منوی زیبای پوسته نیز یکی دیگر از نکات منحصر به فرد آن است ! همچنین شما میتوانید در بخش شخصی سازی پوسته ، تمامی رنگ بندی های پوسته را تغییر دهید و آیکون هدر را نیز تغییر دهید !

امیدوارم از این پوسته ی زیبا لذت ببرید ! سئوالات خود را میتوانید در قسمت نظرات اعلام کنید .

 


امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها
در حال حاضر هیچ دیدگاهی وجود ندارد

77 ÷ eleven =