آموزش

راه های همگام سازی اینستاگرام با وردپرس


اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پر طرفدار برای انتشار تصاویر و ویدئوهاست . شما میتوانید از محبوبیت شبکه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید و بهترین استفاده را ببرید . یکی از این راه ها ، همگام سازی اینستاگرام با سایت وردپرس شماست . شما با ساخت صفحه ی سایت خود در اینستاگرام ، میتوانید کاربران را تشویق به Share کردن مطالب خود کنید ، رابطه ی بهتری با فالوورهای خود داشته باشید و بتوانید از طریق تبلیغات در این شبکه ، بازدیدکننده ی بیشتری برای سایت خود به دست آورید .

راه های زیادی برای همگام سازی سایت شما با اینستاگرام وجود دارد ، در ادامه به بررسی این راه ها میپردازیم .

پیوست کردن محتوا به صورت دستی

در این روش به سادگی میتوانید با چسباندن لینک عکس خود در اینستاگرام ، آن را به نوشته ی خود  اضافه کنید ، متن شما میتوانید به شکل زیر در بیاید :

البته میتوانید از شرتکد زیر نیز برای راحتی کار استفاده کنید و به جای LINK آدرس عکس مورد نظر خود را وارد کنید :

 

افزونه ها

راهی ساده و پرطرفدار برای این کار ( و البته بسیاری کارهای دیگر در وردپرس!) استفاده از افزونه های پرتعداد برای این کار است . در ادامه به صورت تیتروار به بررسی این افزونه ها میپردازیم :

  • DsgnWrks Instagram Importer : امکان ساخت بکاپ از تصاویر اینستاگرام و وارد کردن در دسته بندی های مختلف در سایت وردپرس
  • Alpine PhotoTile for Instagram : امکان دریافت تصاویر از تمام کاربران و نمایش آن در سایت وردپرس ، تصاویر میتوانند به صفحه ی اینستاگرام یا هر آدرس خاص دیگری لینک شوند .
  • Instagram Slider Widget : اسلایدری برای نمایش ۲۰ تصویر اخیر شما ، شما میتوانید تصاویر را از هر کاربری بگیرید و البته این تصاویر در بخش رسانه های وردپرس شما ذخیره خواهند شد .

 

استفاده از Badge ها

اگر شما میخواهید لینک به تصویر اینستاگرامتان را به صورتی زیبا داشته باشید ، میتوانید از Badge ها استفاده کنید ، برای استفاده از Badge ها کافیست وارد حساب خود شده و Badges را انتخاب کنید و سپس Badge مورد نظرتان را انتخاب کنید ، کدی که در پایین به شما داده میشود را میتوانید در هر جایی از سایتتان قرار دهید .

 


امیر هستم و سه ساله با وردپرس کار میکنم، دانشجوی مهندسی نرم افزار و توسعه دهنده ی وب هستم. افتخار این رو دارم که در منطقه ی وردپرس، مطالبی رو برای کاربران معمولی و توسعه دهندگان وردپرس قرار بدم.

نمایش دیدگاه ها

÷ one = five